Section Banner (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Language
az: Dil

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Custom
az: Seçilmiş
