Section Banner (1.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Language
be: Мова

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site slogan
be: Слёган сайту

en: Custom
be: Паводле настроек
