Section Banner (1.0.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Language
bg: Език

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Site slogan
bg: Слоган

en: Custom
bg: Персонализиран
