Section Banner (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Site slogan
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་འབོད་ཚིག

en: Custom
bo: རང་བཟོས
