Section Banner (1.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Language
ca: Llengua

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Custom
ca: Personalitzat

en: CSS Classes
ca: Classes CSS

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració
