Section Banner (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Language
cs: Jazyk

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Custom
cs: Vlastní
