Section Banner (1.0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Language
cy: Iaith

en: Site name
cy: Enw'r safle

en: Site slogan
cy: Arwyddair safle

en: Custom
cy: Addasu
