Section Banner (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Site slogan
el: Σύνθημα του ιστοτόπου

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: CSS Classes
el: CSS Κλάσεις
