Section Banner (1.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Language
eo: Lingvo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Site slogan
eo: Slogano de retejo

en: Custom
eo: Propra
