Section Banner (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Language
et: Keel

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Custom
et: Kohandatud
