Section Banner (1.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site slogan
eu: Guneko leloa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua
