Section Banner (1.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Language
fr: Langue

en: Site name
fr: Nom du site

en: Site slogan
fr: Slogan du site

en: Custom
fr: Personnalisé

en: CSS Classes
fr: Classes CSS

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Banner Image
fr: Image de la bannière
