Section Banner (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Language
hr: Jezik

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Site slogan
hr: Slogan lokacije

en: Custom
hr: Prilagođeno
