Section Banner (1.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Language
ja: 言語

en: Site name
ja: サイト名

en: Site slogan
ja: サイトスローガン

en: Custom
ja: カスタム
