Section Banner (1.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Language
jv: Basa

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Site slogan
jv: Sesanti situs

en: Custom
jv: Kostum
