Section Banner (1.0.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Language
kk: Тіл

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Custom
kk: Өзгертпелі
