Section Banner (1.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Language
lv: Valoda

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Custom
lv: Pielāgots
