Section Banner (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Language
ne: भाषा

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Custom
ne: अनुकूल
