Section Banner (1.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Language
oc: Lenga

en: Site name
oc: Nom del site

en: Site slogan
oc: Eslogan del site

en: Custom
oc: Personalizat
