Section Banner (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Language
sq: Gjuha

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Site slogan
sq: Sllogan i sitit

en: Custom
sq: E personalizuar
