Section Banner (1.0.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Language
sv: Språk

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Site slogan
sv: Webbplatsens slogan

en: Custom
sv: Anpassad

en: CSS Classes
sv: Stilmallsklasser (CSS)
