Section Banner (1.0.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Language
uk: Мова

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: Custom
uk: Власний

en: CSS Classes
uk: Класи CSS

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію
