Section Banner (1.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Site name
vi: Tên website

en: Site slogan
vi: Khẩu hiệu của hệ thống

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình
