Section Library (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Type
az: Növ

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Add section
az: Bölmə əlavə edin

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
