Section Library (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Type
is: Slag

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Filtur

en: Authored by
is: Skrivað hevur
