Section Library (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Filter
mr: गाळणी

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
