Section Library (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
