Section Library (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Type
be: Тып

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Template
be: Шаблон

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
