Section Library (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Section
ca: Secció

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Filter
ca: Filtra

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Template
ca: Plantilla

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Add section
ca: Afegiu una secció

en: Changed
ca: Canviat

en: Sections
ca: Seccions

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Master
ca: Mestre
