Section Library (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
