Section Library (1.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Page
ur: صفحہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
