Section Library (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Type
cy: Math

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
