Section Library (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Add template
eu: Gehitu txantiloia

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
