Section Library (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
