Section Library (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Authored by
sq: Krijuar nga
