Section Library (1.0.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
