Section Library (1.0.0) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
