Section Library (2.0.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Entity type
eo: Speco de ento
