Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Roles
bs: Uloge

en: Users
bs: Korisnici
