Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: Custom
cy: Addasu

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Users
cy: Defnyddwyr
