Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Users
el: Χρήστες

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: About
el: Περί
