Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Response
fr: Réponse

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Roles
fr: Rôles

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Redirect
fr: Rediriger

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: About
fr: À propos

en: Redirect path
fr: Chemin de redirection

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
