Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: About
gu: વિશે
