Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Response
hu: Válasz

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Section
hu: Szakasz

en: ID
hu: Azonosító

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Not found
hu: Nem található

en: Custom
hu: Egyéni

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Users
hu: Felhasználók

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: About
hu: Leírás

en: Redirect path
hu: Átirányítási útvonal
