Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Response
it: Risposta

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Section
it: Sezione

en: User ID
it: ID utente

en: Access denied
it: Accesso negato

en: Not found
it: Non trovato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Roles
it: Ruoli

en: Users
it: Utenti

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: About
it: Informazioni

en: Redirect path
it: Percorso di reindirizzamento
