Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Response
ja: レスポンス

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Section
ja: セクション

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Custom
ja: カスタム

en: Roles
ja: 役割

en: Users
ja: ユーザー

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: About
ja: アバウト

en: Redirect path
ja: リダイレクトパス
