Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Custom
jv: Kostum

en: Roles
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: About
jv: Ngenani
