Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Users
kk: Пайдаланушылар
