Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: About
my: အကြောင်း
