Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Roles
nn: Roller

en: Users
nn: Brukarar
